top of page
חיפוש
  • vg4homeopathy

תסמונת התעלה הקרפלית ללא ניתוח


תסמונת התעלה הקרפלית

אשר לא סובלת מסגרת, במילים אחרות, CALC-C היא כאילו הצד השני של המטבע. כלומר, הוא נוטה לקיצון השני, ומפה נובעות הבעיות.

RHUS-T – לרמדי הזו יש בעיה הנובעת מעומס יתר ומרגישים אותה בצורה החריפה ביותר בתחילת התנועה. למשל, כאבים בגב או ברגל אחרי שינה או אחרי ישיבה ממושכת. כמו שאומרים, צריך לשחרר את השרירים, ללכת קצת. במקרים של תסמונת התעלה הקרפלית הכאב גם תוקף בתחילת התנועה ואחרי זה הכל מסתדר, אם לא מאמצים את היד במשך הרבה זמן.


ZINC – בעיות עלולות להתעורר אחרי דיכוי הפריחה באמצעות משחות וקרמים המכילים אבץ. אבץ נמצא בהרכבן של כמעט כל המשחות נגד פריחה, לרבות משחות לתינוקות. אנשים שהטיפול ב- ZINCעוזר להם כל הזמן נמצאים בתנועה, הם לא מסוגלים לשבת בשקט ובלי הפסקה מזיזים משהו, למשל, רגל, או סובלים מטיקים. לכן אין זה פלא שמופיעות אצלם בעיות בשורש כף היד. הכאב עלול להתפשט הן מאצבעות לכיוון של שורש כף היד והן משורש כף היד לכיוון האצבעות.


BERBЕRIS – הכאב מתחיל באצבעות ומתפשט במעלה היד. לעיתים קרובות הכאב מורגש דווקא באגודל (כמו אצל ZINC). ככלל, אנשים כאלה לעיתים קרובות סובלים מדלקות בשלפוחית השתן ומפריחה על העור. כאב חזק עלול להופיע בזמן כתיבה. לפי מיון הצמחים הרמדי הזו שייכת למשפחת RANUNCULALES (נוריתאים). למשפחה זו שייכים גם PULSATILLA ו-CYCLOMEN. למשפחת הנוריתאים שייכות בעיות הקשורות ליישום הרצונות במציאות. ייתכן שזו הסיבה לכך שדווקא הכתיבה (כלומר, הבעת המחשבות על הנייר) מהווה בעיה ל- BERBERIS.


KALMIA – כעקרון, הרמדי עשויה לעזור במקרים של ראומטיזם. הכאבים עשויים "לנוע" ממפרק אחד למפרק אחר. החולה חש חולשה כללית, מרגיש קור בגפה, חווה הרגשת נימול או עקצוץ. הכאב מורגש לאורך ULNAR NERVE. לעיתים קרובות, ישנם כאבים באצבע המורה.


BRASS – זו הרמדי לאנשים הסובלים מבצקות. דווקא הבצקות עלולות לגרום לכאבי מפרקים כי עודף נוזלים יוצר לחץ על העצב. לפי ד"ר ג'ון הנרי אלן, נצפית תופעה מעניינת – רגליים וידיים עשויות להיות יבשות ומקומטות עם כתמים בצבע אדום כהה הדומים לכוויות על הצדדים החיצוניים של כפות הידיים וכפות הרגליים, אצבעות הידיים והרגליים לרוב קרות ובצבע כחלחל.


THIOSIN – רמדי שמסוגלת לרפא רקמה צלקתית. אם ישנה נטייה להיווצרות צלקות על העור (למשל, אחרי פריחות או פצעים), ייתכן שהכאבים במפרק בזמן התנועה מופיעים בגלל קרעים ברצועות שיצרו רקמה צלקתית ולכן הרצועות האלה אינן גמישות מספיק.


כמובן, זו לא הרשימה המלאה של רמדיס שניתן להשתמש בהן כדי לרפא את הסיבה לתסמונת התעלה הקרפלית ולשקם את כף היד. זו רק רשימה של דוגמאות המסבירות לכם עד כמה מגוונים התסמינים והתכונות השונות של אישיות האדם אשר נלקחים בחשבון בהומיאופתיה הקלאסית.


אין זה כדור נגד כאב שחשים כרגע אלא שיטה לריפוי מלא של מחלה באמצעות ריפוי הסיבה שגרמה לה ובאמצעות איזון של כל מערכות הגוף. אם הרמדי הותאמה נכון, נעלמים גם תסמינים רבים אחרים ששיבשו את חייו של המטופל, עולה רמת האנרגיה ומתאזן מצב הרוח.


נו, מה תגידו? שכנעתי אתכם לנסות לפתור את הבעיה הזו ללא ניתוח?


הצטרפות לדיוור חדשות בנושאי בריאות, הומאופתיה וחיים באופן כללי:https://valentinaglik.com/news-letter-registration

האתר הרשמי שלי:www.valentinaglik.com

2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page