top of page
ולנטינה גליק - הומאופתיה קלאסית

נעים
להכיר!

כשהייתי אם צעירה ,לא שמעתי דבר על הומאופתיה והאמנתי באפשרויות הבלתי מוגבלות של הרפואה הקונבנציונלית. הבן שלי, שנולד בריא לחלוטין התחיל לקראת גיל שנתיים לסבול מדלקות אוזניים חוזרות והחל ליטול כמויות גדולות של אנטיביוטיקה. בשלב מסוים אמי המליצה לי לקחת את בני להומאופת, אבל בעלי ואני חשבנו שזה שטויות, בזבוז זמן וכסף... עד שלא הגענו לשלב בו בני בקרוב מאוד יצטרך ניתוח – כי השמיעה שלו ירדה ב 30% . אז החלטתי שאני חייבת לנסות משהו אחר לפני שאני גורמת לבני את הסבל של הרדמה כללית וניתוח עצמו. החלטתי להקשיב לאמי ולקחתי את בני להומאופת. הטיפול נמשך כחודשיים בזכותו השמיעה חזרה להיות תקינה ודלקות אוזניים פסקו לחלוטין ל 20 שנים הבאות.  

 

ההומאופתיה הצליחה לעזור לבני מכיוון שהיא פותרת את שורש הבעיה!

 

אנטיביוטיקה (ותרופות אחרות) מטפלות בתופעות. אם הגוף חזק מספיק הוא יבריא עם האנטיביוטיקה, ואולי גם בלעדיה, ואם לא, לאחר נטילת אנטיביוטיקה הסימפטום יופיע שוב במקרה הטוב, ובמקרה הרע - סימפטום חדש יופיע ברמה אחרת, עמוקה יותר.

 

לרוע המזל, אחרי התקרית עם בני, לא באמת ניתחתי מה קרה ומדוע ההומאופתיה עזרה לו. שכחתי מההומאופתיה למשך כמה שנים, וגם כשבתי בת השנתיים פיתחה אלרגיה קשה לא זכרתי את המקרה עם בני – הרי אלרגיה היא מחלה אחרת לגמרי, והאמונה ברפואה חזרה עם השנים. לקחתי את בתי לרופא, הוא רשם לה משחות, אבל הם לא עזרו. בתי הייתה בגיל צעיר מידי לעשות את בדיקת האלרגן, לדברי הרופא, אז פשוט התחלתי להוציא מהתפריט של הילדה מוצרים שונים, ניגבתי כל הזמן את האבק, והרופא המשיך ורשם עוד ועוד משחות ... המערכת החיסונית של בתי ירדה מאוד (אז לא הבנתי שמדובר בתופעת לוואי של המשחות) והיא החלה לחלות כל הזמן, בעוד שמצב העור לא השתפר. התחלתי להרגיש חסרת עונים ואז נזכרתי שוב בהומאופתיה!

פניתי שוב להומאופת, והבת שלי נפתרה מהבעיה - הפריחה עברה והיא הפסיקה להיות חולה כל שני וחמישי - המערכת החיסונית חזרה להיות חזקה.

ההומאופתיה מרפאת ללא תופעות לוואי ומאפשרת לחזור לקו הבריאות גם כשלרופאים אין פתרון שעובד.

 

זה היה שיעור די משמעותי בשבילי אבל עדיין לא מספק.

 

הפעם הבאה ששמעתי על הומאופתיה הייתה כעבור 7 שנים. אני זוכרת שהקולגות שלי ואני אכלנו ארוחת צהריים בחדר האוכל של החברה בה עבדנו, ואחת מהן התחילה להתלונן על התנהגותו הבלתי נשלטת של הילד שלה ואמרה שהיא כבר לא יודעת מה לעשות איתו. הקולגה השניה ענתה לה והסבירה  שהיא מתמודדת עם אותה הבעיה, וכי הומאופת ממש עזר לשיפור המצב. השבתי להן בסקפטיות מוחלטת : "נו באמת, מה הקשר בין הומאופתיה לבעיות ההתנהגות של הילד? לילד פשוט יש אופי כזה ואולי הבעיה היא חינוך לא נכון. הרי אנחנו מדברים על הנפש ולא על בעיה בבריאות הגופנית. זה שונה לחלוטין ..."

 

 

באותה תקופה הייתי סקפטית מאוד לגבי טיפול הומאופתי בנושא בעיות רגשיות ונפשיות וחשבתי שהקולגה מדברת שטויות.

 

היום אני יודע למה הומאופתיה עוזרת לבעיות רגשיות ונפשיות ואסביר.

 

כשנה אחרי הלידה ​​השלישית שלי התחלתי לסבול מהתקפי חרדה. בהתחלה בכלל לא הבנתי מה זה. הייתי מתעוררת בלילה מדופק חזק, מהפרעות בקצב הלב, בפחד, היה נדמה לי שזה התקף לב ואני עומדת למות. בבוקר לא הייתי מסוגלת לקום, הרמתי את עצמי בכוח. רציתי לישון כל היום, נעשיתי עייפה באופן קבוע, ולא מרוצה משום דבר. כרגיל, הלכתי לרופאים, עברתי בדיקות רבות אך הכל היה תקין. כפתרון הציעו לי תרופות פסיכיאטריות. אני לא הייתי מוכנה ליטול תרופות פסיכיאטריות לכן התחלתי לחשוב על דרכים אחרות כדי לפתור את התקפי החרדה. פתאום נזכרתי בילד שלא התנהג טוב ונעזר בהומאופת. החלטתי לנסות טיפול הומאופתי לעצמי הרי זה בטוח לא מזיק. בעלי צחק עלי, אבל לא היה לי אכפת - העיקר היה לפתור את הבעיה ולא להתמכר לכדורי שינה ותרופות פסיכיאטריות.

 

הטיפול ההומואפתי עזר לי ממש. לא מייד, זה היה תהליך שנמשך כחצי שנה, ובהדרגה התחלתי לחזור למצבי הרגיל. התקפי החרדה והבעיות בהפרעות קצב הלב נעלמו, איכות השינה השתפרה ובבוקר הרגשתי נמרצת ומלאת כוחות.

הטיפול הזה היה תפנית בחיים שלי.

הטיפול הזה גרם לי לעזוב את הקריירה שלי כמהנדסת תוכנה ולהפוך להומאופתית.

 

אדם איננו מערכת איברים, זו מערכת אינטגרלית יחידה.


כן, לגוף יש קשר גם עם הרגש וגם עם הנפש, והכל ביחד- אדם אחד!

 

כדי לרפא - יש צורך לטפל באדם כולו, בשורש הבעיה.  

 

זה בדיוק מה שעושה ההומאופתיה באופן טבעי ובטוח, ללא תופעות לוואי.

 

עוד לא ניסיתם? נמאס לכם לסבול? רוצים להימנע מניתוח?

 

הומאופתיה זאת ההזדמנות שלכם.

מניסיון.

ולנטינה גליק,

הומאופתית קלאסית, RCHom

חברה האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית.

Presentation1.png
MyDiploma.jpeg
bottom of page